(068) 074-40-37
Написати нам

Електроепіляція

 

ЕЛЕКТРОЕПІЛЯЦІЯ - ШВИДКИЙ І НАДІЙНИЙ СПОСІБ ПОЗБАВИТИСЬ НЕБАЖАНОГО РОСТУ ВОЛОССЯ!

Гладка, ніжна і шовковиста шкіра - це мрія будь-якої дівчини. Для її отримання, що ми тільки не використовуємо, щоб позбутися від небажаного волосся. Однак належного результату вдається домогтися, докладаючи масу зусиль і то лише на дуже короткий період.

У гонитві за мрією або як важко мати гладенькі ніжки!

Всі ми, жінки, хочемо мати гладенькі і красиві ніжки, і як правило ми для цього обираємо самі стандартні методи епіляції: бритва, віск або спеціальні креми. Але всі вони мають безліч недоліків.

Наприклад, використання бритви може викликати роздратування на ногах, а вже на наступний день ми починаємо відчувати проростання нового шару волосся. Тому голити ноги потрібно кожен день для отримання хорошого результату. Дівчата знають, що це досить важко і часом доводиться надягати не наші улюблені сукні, а джинси і футболку.

Процедура з воском діє довше (2-3 тижні), проте вона є дуже болючою і багато дівчат її дуже не люблять саме з цієї причини.

Варто відзначити ще один момент. Іноді трапляється, що дуже сильний ріст волосся відбувається внаслідок гормонального збою в організмі. В такому випадку використовуючи бритви або інші домашні варіанти, ви ризикуєте отримати тільки ще більш інтенсивний ріст волосся.

Електроепіляція - сучасний метод вирішення жіночих проблем!

Рішення проблеми гладенької шкіри полягає не в позбавленні від  волосся, яке відростає, а в зупинці росту. Домогтися цього можна шляхом руйнування волосяної цибулини. Наприклад, дівчата помічали що, після вищипуючи волосся пінцетом над верхньою губою, вони там не з'являються досить довго. Однак проводити таку процедуру ми можемо тільки на дуже маленьких ділянках шкіри, адже вискубати все волосся на нозі, це не просто складно, а й болісно.

Електроепіляція - це сучасна процедура в ході якої руйнується волосяна цибулина на обраній  ділянці тіла. Суть її полягає в тому, що на певну ділянку шкіри впливають невеликими електричними імпульсами, завдяки чому волосяний фолікул руйнується і волосся перестає рости. Сьогодні електроепіляція є найсучаснішим і безпечним методом видалення небажаного волосяного покриву на тривалий період часу.

У нашому лазерному центрі така процедура здійснюється за допомогою складного програмованого апарату, який видаляє волосся без сильних травматичних наслідків.

 
Ми використовуємо апарат чеського виробництва, що гарантує безпеку і високу якість процедури.

Відновлення після електроепіляції

Варто розуміти, що електроепіляція є травматичною процедурою, тому після її проведення шкірі потрібно трохи часу (а це, як правило, до двох тижнів) для відновлення. На цей термін потрібно утриматися від відвідування солярію або пляжу, а також не варто відвідувати басейн.

Якщо жінка відвідує спортивний зал, то на період відновлення шкіри після електроепіляції варто утриматися від фізичних навантажень. Справа в тому, що під час тренувань дуже сильно потіє шкіра, що може уповільнити процес загоєння.

Гладенька шкіра на роки!

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи варто робити електроепіляцію, то хочемо вас запевнити, що багато дівчат вже зробили її і переконалися у вірності свого рішення, про це свідчать численні відгуки в інтернеті.

Тому не варто чекати! Пора діяти!

Замовляйте електроепіляцію вже сьогодні, зробивши тим самим собі, коханій, найкращий подарунок.

Електроепіляція Ціна
Попередня консультація включена у вартість процедури.
Електроепіляція 15 хвилин 300 грн
Електроепіляція
від 15 хвилин і вище (вартість вказана за кожні 15 хвилин)
250 грн
Знеболювання 100 - 150 грн
Додаткова голка при необхідності 50 грн
Стерильна позолочена одноразова антиаллергенная голка 80 грн
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: