(068) 074-40-37
Написати нам

SMAS -ліфтінг

 

 

SMAS -ліфтінг: нарешті-то - безпечне омолодження за допомогою ультразвуку

Поки ти молодий, і не скажеш, які саме неприємності готує нам шкіра з віком. Здається, досить тримати вагу, стежити за кольором шкіри обличчя, робити глибоке очищення. І ми досягаємо цього, думаючи, що це все, що потрібно. Навіть до зморшок і до сивого волосся готові, розуміючи, що вік невблаганний, разом з його ознаками. Але в'яла шкіра обличчя, «просідання» форми, зміна овалу - це здатне вивести з рівноваги багатьох.

Пам'ятаючи, що є і такі ефекти віку, робіть масаж обличчя, практикуйте контрастні ванночки, не полінуйтеся вивчити техніку мімічного масажу - не пошкодуєте. Крім того, намагайтеся не просто знати, як привести себе в ідеальну вагу в рекордні терміни, але і стежити, щоб він не змінювався, тому що змарніле в результаті перепадів ваги особа привести в порядок не так просто. У всякому разі, ще вчора без хірургічного втручання це було неможливо. Про тих же, хто вже втратив всі ці можливості і вже «втратив» овал обличчя, нарешті подбав прогрес. З'явилася методика підтяжки без скальпеля, за допомогою ультрахвиль.

Суть технології

В результаті тривалих пошуків рішення було знайдено унікальний спосіб впливу на шкіру ультразвуком, який впливає на підшкірний шар, ущільнюючи необхідні підшкірні ділянки і, створюючи таким чином внутрішній каркас без впровадження чужорідних тіл. На таке здатні спеціальні вузькоспеціалізовані препарати Ulthera System з оригінальними насадками.

Найцінніше, що немає ніякого реабілітаційного періоду, а результат видно відразу ж після першої процедури.

Кому підійде SMAS-ліфтинг

Перевірити на собі унікальні можливості нововведення можуть всі, у кого є проблеми з овалом особи, втрачена чіткість рис, в'яла шкіра, нависання повік, друге підборіддя, змарніли куточки брів і губ.

В результаті процедури покращується овал обличчя, шкіра обличчя в цілому підтягується, розгладжується і стає більш щільною і пружною.

Протипоказана процедура:

 • вагітним і годуючим;
 • з наявністю ран і поразок шкіри на обличчі, із захворюваннями шкіри, з ураженням лицьового нерва;
 • з імплантами (крім зубних);
 • з філлерамі, кругової підтяжкою (результати непередбачувані);
 • психічно нездоровим;
 • епілептикам;
 • онкохворим.

Скільки процедур потрібно пройти і як проходить

Важко повірити, але пройти потрібно всього одну процедуру! Вона триває кілька годин, трохи довше стандартних процедур, зате дає ефект на кілька років. Причому, ефект, який видно відразу і який згодом виявляється все більше, остаточно встановлюючи через кілька місяців.

Хід процедури наступний:

 • шкіра очищається;
 • досвідчений фахівець планує зони для впливу;
 • покриває намічені зони гелем для кращого проникнення ультразвукових хвиль;
 • апаратом впливає на намічені зони шляхом переміщення насадки по шкірі.

Процедура помірно болюча. Умовний процес реабілітації триває близько місяця і може супроводжуватися незначними набряками, малопомітними зовнішніми змінами, деякою чутливістю, але через місяць це припиняється, а через 3-4 місяці ефект від цієї апаратної процедури повністю проявляється і тримається близько трьох років, після чого процедуру можна повторити.

Довіряйтеся тільки професіоналам!

Успіх залежить від кваліфікації лікаря і справжності апарату і насадок. В іншому випадку ефекту не буде. Ліцензований апарат і сертифіковані фахівці чекають вас в спа-центрі «Бомонд» з гарантованим ефектом від безопераційний ліфтингу.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: