(068) 074-40-37
Написати нам

Лазерне видалення судинних зірочок, сіточок, гемангіом

 
 

Лікування розширених судин, судинних плям, сіточок і інших судинних утворень за допомогою косметологічних процедур у вигляді масок або кремів не дає істотного результату. А раніше використовуваний метод застосування електрокоагуляції приводив до змін пігментації і утворенням рубців.

Процедура лазерне видалення судин на обличчі та інших ділянках тіла, ми пропонуємо провести за допомогою сучасного апарату фірми Lumenis. Доданий лазер LightSheer ET використовує метод селективної коагуляції. При проходженні процедури, енергія променя лазера впливає на кровообіг у судинах, викликаючи розігрів і тим самим склеюючи стінки, роблячи кровотік при цьому неможливим і припиняючи функціонування судини. Застосування даного методу, дозволяє впливати виключно на судини, і не завдавати травм навколишніх тканин.

 
Видалення судинних утворень Ціна
Видалення судин на обличчі і тілі 1 імпульс-50 грн/імпульс
Видалення судин на обличчі і тілі Від 30-50 імпульсів-40 грн/імпульс
Видалення судин на обличчі і тілі Більше 50 імпульсів-30 грн/імпульс

 

 

Плюсами цієї процедури, є, незначні тимчасові витрати, і мінімальний дискомфорт при проходженні сеансу. Незначний мінус процедури лазерне видалення судин ціна. Київ досить оснащений, для вирішення і цієї проблеми, та й при такій ефективності, це не значно.

Остаточну вартість в залежності від обсягу ураженої ділянки, Вам скаже фахівець. Розрахунок вартості проводиться в імпульсах апарату. Вартість: 1 імпульс 15 грн.

Показання до впливу лазером:

  • Розширення судин;
  • Різні мальформації;
  • Судинні скупчення на тілі та обличчі;
  • Гемангіома і купероз;
  • Так звані винні плями і венозні озера.

Не можна проводити процедуру:

  • При наявності запальних процесів на шкірі в місцях впливу;
  • Хронічні захворювання в стадії загострення;
  • Період вагітності і годування груддю;
  • Деякі хронічні захворювання і онкологія;
  • Також необхідно проконсультуватися з фахівцем, щодо прийнятих Вами препаратів.

Обмежте, вплив на Вашу шкіру сонячного світла до і після процедури, в перебігу двох тижнів. Протипоказано вплив на шкіру спиртовмісних препаратами, і не відвідування місць що ведуть до розширення судин (лазні, сауни).

 

Наш лазерний центр проводить процедуру лазерне видалення судин. Київ, з його проблемною екологією і постійним згубним впливом на шкіру, особливо часто потребує проведення такого лікування.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: