(068) 074-40-37
Написати нам

Масаж

 

Масаж - (слово походить від грецького слова, що означає«місити », «м'яти», «погладжувати») - це сукупність прийомів механічної дії у вигляді тертя, тиску, вібрації, проведених безпосередньо на поверхні тіла людини як руками , так і спеціальними апаратами через повітряну, водну або інше середовище. Масаж може бути загальним і місцевим.

Масаж Ціна

Масаж обличчя

600 грн

 

Види масажу

Косметичний масаж (масаж обличчя)

Необхідна складова частина в загальному косметичному догляді за шкірою обличчя, шиї і області декольте. Виконується дуже ніжними, обережними рухами, без великого натиску і зрушення шкіри. Перші процедури масажу обличчя повинні бути щадними, нетривалими, і тільки після того, як шкіра звикне до масажу, приступають до більш інтенсивного впливу. При виконанні косметичного масажу велику увагу приділяють визначенню типу і стану шкіри.

Лікувальний масаж

Благотворно впливає на організм людини і дозволяє вилікувати ряд хвороб. Він ефективний при порушеннях хребта, слабкості м'язів і зв'язок, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, бронхів і легенів. Незважаючи на свою назву, лікувальний масаж може бути призначений і здоровим людям для поліпшення самопочуття і підвищення життєвого тонусу.

Спортивний масаж

Проводиться в основному здоровим людям, які займаються спортом. Даний масаж пособствует фізичного вдосконалення спортсмена, спрямований на боротьбу з втомою, підвищенням працездатності, усуненням травм, отриманих при фізичних навантаженнях. Цей вид масажу полегшує якнайшвидше досягнення спортивної форми, тому застосовується на всіх етапах тренувань і підготовки до змагань.

Медовий масаж

Заснований на поєднанні лікувальної дії бджолиного меду та масажних прийомів. Відноситься до різновиду рефлексотерапії. Різке поліпшення кровообігу в глибоких шарах шкіри і підлеглих м'язах, сприяє поліпшенню живлення внутрішніх органів і тканин. Мед, віддаючи біологічно активні речовини, адсорбує токсини і сприяє швидкому виведенню їх з організму. Шкіра стає шовковистою, пружною, поліпшується загальний стан організму.

Антицелюлітний масаж

Вид масажу, спрямований на боротьбу з целюлітом, поліпшує стан шкіри і підшкірно-жирової клітковини, що сприяє корекції фігури.

Антицелюлітний масаж дозволяє:
  • Посилити кровообіг
  • Нормалізувати обмін речовин
  • Вивести з організму токсини і шлаки
  • Схуднути
  • Позбутися від целюліту
  • Зробити шкіру пружною і еластичною
Загальний масаж

Масаж всього тіла, сприяє повному розслабленню, зняттю напруги, а також поліпшенню функції різних систем і органів. Дану процедуру призначають при: відновленні після травм, лікування ряду захворювань, високої фізичної та розумової навантаженні. Загальний масаж підсилює обмінні процеси організму, відбувається розщеплення жирів і виведення шлаків, поліпшуються функції шкіри, підвищується еластичність м'язів. Залежно від застосовуваних масел і техніки, масаж може бути розслаблюючим або тонізуючим. Але незалежно від вашого вибору, дана процедура принесе користь не тільки вашому тілу, а й додасть бадьорості, а також поліпшить настрій.

 
Масаж тіла Ціна
Ручний масаж -1 година 600 грн

Курс процедур

Повний курс масажу складається з 10-12 процедур, з інтервалом 2-3 дня.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: