(068) 074-40-37
Написати нам

Гідропілінг

 

Гідропілінг - краще рішення для догляду за обличчям

 

Сучасний пілінг включає в себе не тільки механічну дію при обробці шкіри, але й цілий комплекс процедур. Важливим критерієм є використання спеціальних сироваток, що омолоджують шкіру і роблять її більш пружною і гладенькою. Апарат Гідропілінг допомагає боротися зі зморшками і прибирає вплив від недосипання або стресів. Повний курс процедур гарантує свіжість шкіри і поліпшить її привабливість.

Показання до використання пілінгу Гідропілінгу

Існують основні критерії, за наявності яких потрібно звернутися до косметолога:

  • втома шкіри після стресів або недосипання;
  • почервоніння, що можуть виникати через лущення шкіри;
  • невеликі зморшки на обличчі;
  • профілактика старіння.

Вакуумний гідропілінг допоможе впоратися з вашою проблемою в найкоротші терміни. Для кожного індивідуального випадку використовується спеціальна насадка. Американський виробник подбав про якісну роботу апарату. Існують препарати та механічні пристрої для роботи з глибоким і легким чищенням або омолодженням шкіри. Індивідуальний підхід до кожної проблеми гарантує якісний результат.

Перевага використання Гідропілінгу

Важливим фактором при виборі процедури є легкість проведення маніпуляцій. Вам не потрібно витрачати багато часу на похід до косметолога. Абсолютно безболісний пілінг не змусить пацієнта нервувати, і ви зможете насолодитися процесом. Після Гідропілінг не потрібно відновлюватися, пілінг не викликає почервоніння і ви можете не боятися поганих наслідки.

Коротко про головне:

  • немає обмежень в віці пацієнта;
  • видимий результат вже після першої процедури;
  • легкість і безболісність процесу;
  • омолоджує шкіру зсередини і робить її більш еластичною;
  • доступна вартість за якісний результат;
  • індивідуальні насадки під кожну процедуру.

Протипоказання до процедури

Гідропілінг з вакуумним пристроєм відрізняється підвищеною ефективністю. Практично відсутні протипоказання. Небажано користуватися процедурою під час запального процесу від висипань або загострення алергії. Спочатку слід звернутися до дерматолога, а він вже підготує вас до процедури гідропілінг.

Багато що залежить від персоналу, який проводить маніпуляції з апаратом Гідропілінг. Підготовлені фахівці і досвідчені косметологи зможуть зробити все швидко і красиво.

Якщо ви цінуєте час і не хочете переплачувати за неякісний результат, то звертайтеся до перевірених майстрів. У центрі «Бомонд» раді кожному клієнту і гарантують якісний пілінг Гідропілінг.

Гідропілінг
Назва процедури час/хв Ціна
Гідропілінг обличчя 60 950 грн
Гідропілінг обличчя/декольте 100 1500 грн

 

* точнішу ціну скаже фахівець після особистого огляду і консультації.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: