(068) 074-40-37
Написати нам

Плазмоліфтинг

 

 

Плазмоліфтинг - нове слово в догляді за шкірою

Так уже влаштовані представниці прекрасної половини людства, що заради більш тривалої молодості, виняткової краси, вони часто готові на багато що: переживати на собі незручність і біль, проходити реабілітацію, і терпіти болючі уколи. Але, незважаючи на це, рік від року з'являється все більша кылькысть  нових метод, що дозволяє активно продовжувати і свіжість, і красу, і молодість особи без особливих складнощів, болю, наслідків від ін'єкцій.

Що собою являє плазмоліфтинг?

Плазмоліфтинг - особлива лікувальна інноваційна ін'єкційна процедура з ефектом омолодження, яка передбачає введення під шкіру насиченою тромбоцитами плазми крові самого пацієнтки. Ні для кого не секрет, що тромбоцити містять фактори росту, що несуть відповідальність не просто за функцію кров'яного згортання, за фактичну регенерацію, швидке зростання різних тканин.

З самого початку плазму прийнято було використовувати виключно для активного загоєння тканин після проведення оперативного втручання. В даний час досить поповнюють тромбоцитами плазму намагаються використовувати всі в більшій кількості нових напрямків (включаючи для підтримки молодості шкіри обличчя, інтенсивного росту волосся).

Показання до застосування послуги плазмоліфтингу

Особливість даної процедури полягає в тому, що швидке омолодження фіксується за допомогою активації внутрішніх ресурсів людського організму, за рахунок активної дії на ключові системи життя і діяльності - і регенеративну,  імунну, обмінну. Всередину при цьому немає необхідності вводити якесь чуже тіло.

Плазмоліфтинг підходить при в'яненні, зморшкуватій шкірі, втрати пружності, в разі пошкодження самого верхнього шару, за умови значної пігментації, зміні шкірного рельєфу, її тону. Ця процедура абсолютно не страшна. Тут категорично виключається будь-яка можливість виникнення проблем і попадання інфекції. По суті дається завжди 100-відсоткова гарантія на отримання потрібного результату, тому що алергія, відторгнення виключені.

Сама плазма, за умови своєї дії на системи людського організму, підвищує ріст загального числа стовбурових клітин. За рахунок цього нормальне функціонування шкіри швидкими темпами відновлюється. Таким чином ведеться швидке вироблення гіалуронової кислоти і заповітного колагену, а також фіксується природне зволоження всієї шкіри.

Яким чином діє плазмоліфтінг?

Наші фахівці є професіоналами своєї справи. А це і є запорукою успіху будь-якої процедури подібного типу.

Ліфтинг обличчя за допомогою кров'яної плазми самого пацієнта - метод досить новий. Йому всього кілька років, і все ж за цей короткий період він встиг продемонструвати себе з найкращого боку. Саме за рахунок плазмоліфтинга обличчя стає набагато чистіше і явно молодшає.

Після проведення спеціальних ін'єкцій тромбоцитів шкірні клітини нібито знаходять «нове життя».

Знову активно активізуються механізми метаболізму, посилено виробляється еластин, колаген, гіалуронова природна кислота. Оновлені клітини фібробласти стимулюють формування нових клітин в шарах шкіри. Вони якраз і дають можливість шкірі повернути свіжість і просто шикарний сяючий зовнішній вигляд.

А наші майстри допоможуть вам зберегти результат і дадуть поради по догляду за шкірою в майбутньому!

Довіртеся професіоналам!

Плазмоліфтинг Ціна
Плазмоліфтинг обличчя, шия 2000 грн
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: