(068) 074-40-37
Написати нам

Скульптурно-глуботканний масаж

 

Оригінальна методика омолодження

За допомогою застосування антигравітаційної методики, представленої у формі скульптурно- глибокотканного масажу, здійснюється повна підтяжка, зміцнюються м'язи, формується правильний каркас з чітким овалом обличчя без провисання.

В якості основи, на якій базується методика, виступає процес впливу за трьома напрямками скульптурних ліній:

 

  • Лінії підборіддя (з'являється чіткість контурів, підтягуються щоки і стає рівнішою зона підборіддя).
  • Лінії скул (утворюється рельєф скул, овал обличчя при цьому підтягується, а набряки усуваються).
  • Лінії брів (усувається проблема опущення повік).

Запорукою успішності застосування даної методики є поєднання двох фаз в процесі використання. Результатом проведення скульптурної і глибокотканної фаз стає формування правильної «постави» обличчя, його розпрямлення та «розквіт», шкіра набуває здорового кольору і еластичності, що виключає наявність зморшок.

Під скульптурною фазою мається на увазі здійснення процесу впливу зверху на м'язи обличчя, а глибокотканна фаза передбачає вплив зсередини, тобто за допомогою порожнини рота.

Суть техніки проходження скульптурної фази полягає в опрацюванні та масажуванні мімічних м'язів обличчя. Для цього використовуються чіткі і різкі рухи пальців рук по м'язовій сітці від низу до верху.

Результати: безпосередньо після проведення першої процедури, можна домогтися приведення в тонус мімічних м'язів обличчя, рівності трьох скульптурних ліній і отримати ліфтинговий ефект.

Суть техніки проходження глибокотканної (буккальної) фази полягає в опрацюванні за допомогою порожнини рота м'язів, як мімічних, так і жувальних, по їх довжині, тобто від початкової точки кріплення і до кінцевої. Таким чином, захоплюється м'язова мускулатура з двох сторін одночасно, відповідно, відбувається комплексна підтяжка м'язів.

Результати: ця фаза сприяє розслабленню м'язів, підвищенню загального м'язового тонусу, поліпшення лімфооток і кровообіг.

Завдяки поєднанню двох технік можна досягти ефекту безопераційної підтяжки обличчя, усунення стресового стану, тривожності і неспокою.

Скульптурно-глуботканный массаж Цена
Время процедуры
45 мин.
1200 грн
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: