(068) 074-40-37
Написати нам

RF- ліфтинг

 

Ефективність RF-ліфтингу

Жінки намагаються зберегти молодість всіма доступними способами. Щоб позбутися зморшок і запобігти першим ознакам старіння, роблять маски, скрабують обличчя і ходять на масажі. Але не завжди правильний догляд за шкірою дає позитивні результати в боротьбі з віковими змінами.

Косметологічні клініки пропонують панянкам різні процедури, що дозволяють омолодитися і зберегти надовго пружність і еластичність шкіри, а також гарний колір обличчя. Найефективнішим методом є RF- ліфтинг.

Особливості радіочастотного ліфтингу

Деякі косметологи називають даний метод як: радіоліфтинг, термоліфтинг, термаж, RF-ліполіз і т.п. Незважаючи на відмінності, всі назви об'єднують єдиний косметологічний метод. Дана процедура є один з найефективніших методів естетичної косметології.

RF має на увазі вплив радіочастотних випромінювань на епідерміс. Частота імпульсів коливається від 300 МГц до 4 кГц.

Як відбувається процедура омолодження?

Термоліфтинг проходить абсолютно безболісно. Тому, анестезія не буде потрібно.

Перед початком процедури фахівець наносить на очищену шкіру обличчя особливий гель. Окресливши певні контури, він обробить їх спеціальними насадками радіоліфтінгового апарату. Тривалість сеансу залежить від стану шкіри і проблем, від яких бажає позбутися клієнтка. Але, в цілому, час варіюється від 20 хвиилин до 2 годин. Для досягнення оптимального результату, як правило, досить 4-6 процедур.

Вплив термоліфтингу на шкіру

Жінки відзначають - після радіоліфтингу їх шкіра стає еластичною, пружною, молодий, сяючою і гладкою. Омолоджуючий ефект досягається завдяки впливу радіохвиль, що запускає процес термолиз при прогріванні верхніх шарів дерми. У клітинах запускається активний процес оновлення.

Коли необхідно починати?

Показаннями до проведення процедур радіоліфтингу є:

  • в'ялість шкіри;
  • мішки під очима;
  • розтяжки на тілі після схуднення;
  • друге підборіддя;
  • целюліт;
  • набряклість;
  • локальні жирові відкладення;
  • зморшки і мімічні складки;
  • розширені пори і т.д.

До проведення RF-ліфтингу існують протипоказання: цукровий діабет, епілепсія, порушення кровообігу, порушення кровообігу, наявність пухлин, вагітність, лактація, шкірні, вірусні захворювання і т.д.

Відразу після термажа небажано відвідувати сауни, солярії і довго перебувати на сонці. Також косметологи рекомендують уникати зайвих фізичних навантажень.

Коли проявляться результати процедур?

Помічено, що омолоджуючий ефект від радіоліфтингу помітний практично відразу після його проведення. Шкіра на протязі тривалого часу залишається молодою і красивою.

Якщо ви бажаєте зберегти молодість, позбутися від зморшок і багатьох інших недоліків шкіри, відвідайте косметологічний кабінет для проведення термоліфтінга. Оцініть всі переваги такої процедури, переконавшись в її безпеки та ефективності.

Зупиніть вікові зміни, залишаючись завжди молодою і привабливою!

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: