(068) 074-40-37
Написати нам

Кріоліполіз

 

Уникальный метод криолиполиз: был жир, и нет жира

 

Кріоліполіз - це сучасний спосіб зменшення жирових накопичень під впливом низьких температур. За допомогою спеціальної вакуумної насадки вдається досягти руйнування локальних ліпідних клітин без пошкодження прилеглих здорових тканин.

В основі методу лежить принцип руйнування клітин жиру під впливом низької температури, в діапазоні від -1 до -5°С. Апарат м'яко захоплює жирову складку і створює вакуум. Протягом певного часу на жирові клітини діють низькі температури. Зруйновані ліпідні клітини розпадаються на дрібні частинки і природним чином виводяться з організму через кров в печінку.

Кваліфікований косметолог проводить заміри товщини жирового прошарку і визначає проблемні зони, що підлягають корекції. Кожна процедура триватиме близько години. Під час сеансу кріоліполіз поєднують з лімфодренажним масажем і обгортанням для поліпшення кровотоку.

Показання до кріоліполіза

Кріоліполіз показаний при утворенні зайвого жирового прошарку в області живота, спини, ніг, сідниць, талії, передпліччя. Основне показання до процедури впливу холодом - ожиріння, пов'язане з неправильним харчуванням і малоактивним способом життя.

Протипоказання до кріоліполіза:

  • непереносимість холоду;
  • мала кількість жиру в організмі (для жінок - менше 10 кг), процедура може привести до гормональних збоїв і проблем репродуктивної системи;
  • сильно виражене ожиріння (при великій кількості надлишкової маси тіла кріоліполіз малоефективний);
  • порушення функціонування печінки і нирок (дана процедура має на увазі виведення продуктів розпаду);
  • діабет;
  • вагітність, період лактації.

Реабілітаційний період

Дана процедура виборчого впливу холодом на проблемні ділянки тіла не вимагає хірургічної операції, тому реабілітаційний період, як такий відсутній. Повне відновлення ділянок тіла, які зазнали заморожування, відбувається через 2-3 дня.

Рекомендований курс

 

Кріоліполіз відноситься до курсових методам. Тривалість курсу залежить від обсягів проблемних ділянок і призначається індивідуально для кожного клієнта. Рекомендована кількість сеансів - 1-3.

Перевага кріоліпосакціі полягає у відсутності больових відчуттів і ускладнень, на відміну від звичної ліпосакції. Швидкий результат з мінімальними відчуттями дискомфорту.

Звернувшись в лазерний центр «Бомонд», ви зможете легко позбутися від ненависних складок і целюліту, при цьому, не ризикуючи здоров'ям. Фахівці центру призначать необхідну кількість процедур і будуть відслідковувати прогрес схуднення на проблемних ділянках тіла.

Кріоліполіз Цена
КРІОЛІПОЛІЗ (1 ЗОНА) 2800 грн
 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: