(068) 074-40-37
Написати нам

Пілінг

 
 

Пілінг - це досить популярна процедура, назва якої походить від англійського дієслова "topeel", що в перекладі означає очищати, знімати шкірку. Процедура пілінгу стала дуже популярною за останні декілька років, адже вона дає відчуття омолодження шкіри, відчуття оновлення, яке виникає відразу після проведення процедури. Всього методів очищення шкіри існує три і засновані вони на здатності шкіри до регенерації після того, як омертвілі і грубі клітини шкіри були видалені. Є три різновиди пілінгу: лазерний, хімічний і мікрокристалічна дермабразія.

Найбільш популярним в салонах є хімічний пілінг. Хоч процедура хімічного пілінгу не нова, вона залишається на вершині популярності через свою ефективності. Під час хіміческого пілінгу використовують гликолеву кислоту, яка найкраще підходить людям з жирною і пористою шкірою. За допомогою кислоти ороговілі шкірні клітини видаляються. За допомогою даного способу розгладжуються зморшки на обличчі. Кислота не тільки прибирає ороговілі частинки шкірного покриву, але і має омолоджуючий ефект, згладжує рубці і робить колір обличчя рівніше. Такий пілінгліца найчастіше триває протягом 10 хвилин. Дермабразія або механічний пілінг полягає в нанесенні на шкіру дрібного порошку з абразивних частинок. Саме ці частки і видаляють омертвілі клітини шкіри. Механічний пілінг шеї і декольте легко прибере пігментні плями, невеликі рубці, зморшки і розгладить шкіру.


Хімічний пілінг ділиться на кілька підгруп. Він буває поверхневим, серединним і глибоким. Найбільш нешкідливою і легкою процедурою вважається поверхневий пілінг обличчя. Ціна на таку процедуру невисока, а результат миттєвий і приголомшливий. Цей метод відмінно підійде тим, хто тільки почав відчувати на собі вікове старіння шкіри, для тих, хто страждає від вугрової висипки, пористості шкірних покривів. Серединний пілінг впливає на більш глибокий шар шкіри. За допомогою даного методу можна легко позбутися від більш глибоких і помітних зморшок, а так само інших недоліків шкіри, які не вдасться усунути за допомогою більш легкого методу. Під час серединного пілінгастімуліруется вироблення колагену, який добре впливає на пластичність шкіри. Останній тип хімічного пілінгу - глибокий. Це процедура, яка застосовується досить рідко, тому що шкіра піддається агресивному впливу під час неї. Однак в серйозних випадках можна застосувати і такий пілінг обличчя. Київ, наприклад, пропонує ряд салонів, де якісно проведуть пілінг обличчя, ціна якого порадує клієнток.Процедура лазерного пілінгу дозволяє оновити шкіру за допомогою лазерного променя. Він дуже ефективний, так як за основу взято феномен фотоабляція, коли під дією високих температур відбувається моментальне випаровування тканини. Такий метод безболісний і абсолютно безпечний. За допомогою сучасного обладнання досвідчені співробітники завжди можуть контролювати наскільки глибоко проникне лазерний промінь в тканину.

 
Пілінг Ціна
Гліколевий пілінг 30 % і 50% (обличчя) 400 грн
Гліколевий пілінг 30% і 50% (шия + декольте) 600 грн
Гліколевий пілінг 30% (спина) 700 грн
PRX-T 33 (обличчя) 2000 грн
PRX-T 33 (обличчя + шия + декольте + руки) 4000 грн
ROSE DE MER (CHRISTINA) 500 грн
Феруловую пілінг (SIMILDET) 550 грн
BROWN-PEELING  (EVGENIY EROSHKIN)  500-900 грн
Кораловий пілінг легкої ексфоліації (обличчя) 500 грн
Кораловий пілінг (шия + декольте) 650 грн
Кораловий пілінг середньої ексфоліаціі (обличчя) 600 грн
Саліциловий пілінг (SALIPEEL PLUS)
1 слой/ 2 слой/ 3 слой
350/450/600 грн
AZELAC пілінг 500 грн
Пілінг Джеснера (видалення шрамів, рубців, розтяжок)
1 слой/ 2 слой/ 3 слой
300/550/800 грн
Мигдальний пілінг з DMAE (SIMILDET) 550 грн

Пілінг з вітаміном С і ензимами "Чотиришаровий ліфтинг"

(Прискорює оновлення шкіри, стимулює синтез колагену, сприяє зміцненню капілярів. Вже після першої процедури створюється ліфтігн-ефект)

750 грн

ABR Professional пілінг

(На основі фруктових кислот, звужує пори, акне, прибирає застійні плями, нерівності шкіри і дрібні зморшки)

650 грн

Мигдальний пілінг

(Спрямований на структурне омолодження шкіри, призводить до помітних поліпшень зовнішнього вигляду шкіри, робить більш рівний відтінок засмаги)

400-600 грн
Пілінг періорбітальної області і зволожуюча процедура Цена
RENEW 600 грн
INNO пілінг (корекція ознак фотостаріння) 600 грн
МССМ пілінг (аргілерін 20%) 600 грн

 

 

 

Пілінг, показання для проведення процедури:
  • Ручне механічне чищення;
  • Невеликі, середні і глибокі рубці;
  • Численні пігментні плями;
  • В'ялість м'язів шкіри обличчя, шиї та зони декольте;
  • Поява в'ялості;
  • Потемніння шкіри;
  • Нерівності на шкірі.

Якщо ви страждаєте від зморшок або в'ялості шкіри - вам допоможе пілінг. Київ пропонує дуже широкий вибір різноманітних салонів, проте необхідно підібрати салон з професійними працівниками. При вагітності, лактації або герпесі пілінг протипоказаний. Після процедури необхідно обмежити відвідування басейнів або сауни протягом 2 тижнів. Солярій і знаходження на сонці так само заборонені. Рекомендується застосування зволожуючого крему.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: