(068) 074-40-37
Написати нам

Обгортання

 

Догляд за тілом за допомогою обгортання!

У наш час жінки все більше стали приділяти увагу своїй зовнішності і красі. Фігура і вага жінки є складовим елементом її краси, скорегувати які можливо за допомогою різноманітних процедур обгортання. Ці процедури були відомі ще з давніх часів, як спосіб продовження жіночої молодості та краси. В даний час ця процедура так само дуже популярна.

Процедурою обгортання стало користуватися все більша кількість жінок, адже воно дійсно дає миттєвий, майже відразу помітний, ефект зменшених стегон і талії. Після даної процедури, крім зайвої ваги, у жінок зникають набряки шкіри, прибираються розтяжки різної глибини, поліпшується кровообіг, усувається целюліт, відбувається очищення від токсинів, підвищується імунітет.

Ефективність процесу обгортання залежить від косметики, яку використовують при проведенні цієї процедури. Ми використовуємо якісну і перевірену косметику австрійської фірми STYX, а також косметику фірми GUAM.

Показання і протипоказання процедури обгортання

Дана косметична процедура не має особливих протипоказань. 

Слід відмовитися від процедури в таких випадках:

  • на шкірі є відкриті рани;
  • температура тіла підвищена;
  • повішене або знижений тиск; 
  • захворювання онкології;
  • цукровий діабет будь-якого типу.

Показаннями ж до проведення  процедури обгортання є:

  • зайва вага;
  • жирові відкладення;
  • розтяжки;
  • целюліт.

Види: найефективніший обгортання

У нашому центрі будь-який вид обгортання відрізняється як загальними, так і своїми унікальними властивостями, які дозволяють підібрати найефективнішу процедуру саме для вашої шкіри.

Шоколадне обгортання

Найприємнішою процедурою є шоколадне обгортання. Це підтверджується багатьма нашими клієнтками.

Шоколадне обгортання це шалено приємний і розслабляючий процес, який благотворно впливає на психологічний стан жінки, покращує стан її шкіри. А також відбувається позбавлення від целюліту. Також проходять косметологічні зміни і зняття стресу.

В процесі обгортання шоколадом на шкіру наноситься шоколадна маса, до складу якої входить натуральний какао порошок або шоколад без будь-яких хімічних домішок.

Ця косметична процедура цінна поєднанням в собі не тільки косметичних властивостей, але й ароматичних, психотерапевтичних.

Гаряче обгортання

У процедурі гарячого обгортання ви відчуваєте ефект сауни. Ця процедура очистить вашу шкіру, поліпшить кровообіг, відновить пружність шкіри, а також усуне прояву целюліту.

При гарячому обгортанні ваша шкіра нагрівається, в результаті чого відбувається розширення пор і судин, завдяки чому активні речовини проникають глибше і добре засвоюються. Процедура гарячого обгортання відрізняється сильним ефектом боротьби з целюлітом і жировими відкладеннями, а також переважним ефектом розслаблення.

Холодне обгортання

Ефект холодного обгортання створюється за рахунок ментолу і м'яти, які входять до складу активної маси, що наноситься на шкіру. Процедура холодного обгортання здійснюється при кімнатній температурі. Холодом впливають локалізовано, тобто на певні проблемні зони.

Завдяки цій процедурі з шарів шкіри виводиться зайва рідина, у жінок спостерігається підвищення тонусу шкіри, а також активізація обміну речовин в організмі. Дана процедура має високу ефективність при боротьбі з целюлітом.

Грязьові обгортання

При проведенні процедури грязьових обгортань відбувається підвищення тонусу організму в цілому. Поліпшується загальне фізичне здоров'я жінки. У більшості випадків грязьове обгортання використовують для досягнення таких цілей, як позбавлення від жирових відкладень і целюліту.

Ефект досягається за допомогою корисних мікроелементів, що входять до складу грязей. Проникаючи в шкіру, вони живлять клітини, насичуючи їх корисними мікроелементами. Також грязьові обгортання здійснюють прискорення обміну речовин в організмі жінки, і покращують кровообіг.

 

 

Звертайтеся до нас!

Команда професіоналів підбере ефективний вид обгортання, який підходить саме для вас, і завдяки якому ви досягнете бажаного результату. Тільки при професійному підході ви збережете досягнуті результати довгий час.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380



Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: