(068) 074-40-37
Написати нам

Механічна чистка

 

Салонне механічне чищення обличчя не надмірність, а абсолютна необхідність. Зверненням до цих процедур, це не тільки підліткова вугрева хвороба, або періодично виникаючі запалення. Ці маніпуляції показані всім без винятку, хто доглядає і уважно стежить за станом шкіри обличчя.

Частота відвідування салону для виконання процедури механічна чистка, ціни якої більш ніж доступні, залежить від стану Вашої шкіри. На початковому етапі необхідна оцінка фахівця, і можливо виникне необхідність проведення декількох процедур протягом місяця, а в подальшому, для підтримки шкіри в гарному стані, залишиться проходити підтримуючі процедури з інтенсивністю зазвичай не частіше, ніж раз на місяць.

 

 
Чистка обличчя і спини Ціна
Ультразвукова чистка обличчя 500 грн
Механічна чистка обличчя 550-650 грн
Комбінована чистка обличчя (ультразвукова чистка + механічна чистка) 650-700 грн
Чистка спини 700-1000 грн
Чистка обличчя косметикою DANNE 800-1200 грн
Чоловіча чистка обличчя 800 грн
ABR чистка (Holy Land) 650 грн
Чистка + пілінг (обличчя) 800 грн

Атравматична чистка

(Проводиться 1 раз в 3-4 тижні, сприяє глибокому очищенню пір, максимально насичує і відновлює шкіру (для сухої шкіри-сильно зволожуючий ефект)

700-850 грн

 

 

 

Чим же викликана необхідність в цих процедурах?


По суті, якщо жирність шкіри знаходиться в межах норми, то труднощів і особливих проблем не виникає, висипання і сухість не доставляють серйозних проблем. При сухій шкірі, так само немає проблем із запаленнями, але за відсутності жирового захисту та без належного догляду, загрожує раннє в'янення.Як відомо, шкіра - це найбільший орган людського організму, в його функції входять обмінні процеси, захист і дихання. Стан її дуже різний і індивідуальний.

При стані підвищеної жирності, клієнтам потрібно процедура механічного чищення. Київ, або інші великі мегаполіси провокують труднощі з доглядом за цим типом шкіри. А в результаті невірного харчування і стресу, стан шкіри стає ще більш сумним. Утворюються вугри, закупорка пір і запалення, з яким може впоратися тільки косметолог.

Після оцінки стану шкіри косметологом призначаються різні чистки:

 • Ручна механічна чистка;
 • Апаратна чистка, з використанням вакууму, струмів або ультразвуку;
 • Хімічна чистка або пілінг;
 • Чистка за допомогою масок.

І так, тим, у кого визначена жирна шкіра, механічна чистка життєво необхідна, особливо якщо шкіра перебувала довгий час без належного догляду. Вона є найбільш травматичною, і по суті, це видалення всіх запалень, вугрів і комедонів, за допомогою рук і за допомогою спеціального інструменту, ложечки "Унна".

У процедуру входять:

 • Очищення, і при необхідності застосування м'якого скрабу;
 • Розпарювання шкіри, або нанесення порооткриваючих препаратів;
 • Робота безпосередньо з шкірою, ручне видалення комедонів;
 • Нанесення заспокійливих і антибактеріальних масок;
 • Крем з урахуванням типу шкіри.

Також є і протипоказання чистки:

 • Загострений період вугрової хвороби;
 • Розповсюджена судинна сітка;
 • Герпес;
 • Екзема;
 • Фурункульоз.
 

В результаті, шкіра набуває здорового вигляду, отримує додаткове харчування і скорочуються запальні процеси, за умови регулярного використання процедури механічної чистки. Київ, ціни на процедури в салонах міста, цілком доступні. Бажаємо Вам здорової шкіри.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: